Jautājums

Par kādu tēmu jums visvairāk pietrūkst labu grāmatu:

Ideju grāmata - Zoldnera izdevniecība

Piesakies ZOLDNERA izdevniecības jaunumiem

Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā parādītās rakstzīmes.

Toms Pīterss & Roberts Votermens, IZCILĪBAS MEKLĒJUMOS: Amerikas veiksmīgāko kompāniju mācības – efektīva menedžmenta 8 zelta likumi

Viena no visu laiku ievērojamākajām biznesa rokasgrāmatām, kas, balstoties uz 43 Amerikas veiksmīgāko kompāniju (Avon, Bristol-Myers, Caterpillar, Delta Airlines, Hewlett-Packard, IBM, Intel, Johnson & Johnson, Levi Strauss, Marriott, Mars, McDonald’s, Merck, PepsiCo, Procter & Gamble u.c.) pētījumiem, apraksta astoņus menedžmenta pamatprincipus, ar kuriem šīs organizācijas sasniegušas ārkārtējus panākumus. IZCILĪBAS MEKLĒJUMOS ir pirmais biznesa literatūras blokbasters – grāmata, kas guvusi fenomenālus panākumus visā pasaulē un kopumā izdota vairāk nekā 3 miljonos eksemplāru.
 

Toms Pīterss (Thomas J. Peters) ir konsultants, lektors un daudzu grāmatu autors, kuru daudzi biznesa izdevumi, tajā skaitā The Economist un Fortune, atzinuši par ievērojamāko starp mūsdienu biznesa guru. Viņa darbi ir to grāmatu vidū, kas atstājušas vislielāko ietekmi uz mūsdienu biznesa pasauli. Roberts Votermens (Robert H. Waterman, Jr.) ir vairāku grāmatu autors un starptautiskas konsultāciju kompānijas The Waterman Group vadītājs.
 

Idejas, kuras apraksta un popularizē IZCILĪBAS MEKLĒJUMOS, mūsdienu biznesa pasaulē kļuvušas par zelta standartu. Savā ziņā mēs visi dzīvojam paradigmā, kuru radīja šīs grāmatas autori. Un jautājumi, kurus sev ik dienu nepārstāj uzdot izcilas kompānijas, šodien ir tie paši:
 

  • Kā efektīvi organizēt biznesu?
  • Kā panākt orientāciju uz aktīvu darbību?
  • Kā dot klientiem to, ko viņi vēlas?
  • Kā maksimizēt darbinieku atdevi?
  • Kā pilnveidot organizāciju?
  • Kā iedzīvināt kompānijas vērtības?