Jautājums

Par kādu tēmu jums visvairāk pietrūkst labu grāmatu:

Ideju grāmata - Zoldnera izdevniecība

Piesakies ZOLDNERA izdevniecības jaunumiem

Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā parādītās rakstzīmes.

Hoakims de Posada & Elena Singere, PIETAUPIET ZEFĪRU: Dzīves saldo panākumu noslēpums

ZOLDNERA izdevniecība, 2015. gada februāris (Atkārtots izdevums)

 

PIETAUPIET ZEFĪRU ir aizraujošs stāsts par to, kā ar šodienas lēmumiem un rīcību mēs varam nodrošināt panākumus nākotnē – vai arī liegt tos sev. Zefīra principa ievērošana (vai tā ignorēšana) ietekmē ikvienu mūsu dzīves aspektu – veikumu darbā, sasniegumus mācībās, panākumus biznesā, attiecības ar cilvēkiem un mūsu rīcībā esošo naudas daudzumu. Grāmata tulkota 20 valodās un kopumā izdota vairāk nekā 2 miljonos eksemplāru.

 

Pirms 40 gadiem Stenforda Universitātē sākās eksperiments, kurā 600 četrus gadus veciem bērniem katram izsniedza zefīru un piedāvāja to neapēst tuvāko 15 minūšu laikā, lai saņemtu vēl vienu gabaliņu. Ne visi spēja atturēties no kārdinājuma apēst kārumu tūlīt. Viņu likteņiem tiek sekots līdzi līdz pat šai dienai, un pētījuma rezultāti atklājuši pārsteidzošu sakarību starp bērnu uzvedību eksperimenta laikā un to, cik lielus panākumus viņi guvuši dzīvē. Grāmatas autori, aprakstot viena no eksperimenta dalībniekiem veiksmes formulu, atklāj universālu likumu, kas ietekmē ikviena cilvēka dzīves kvalitāti.

 

Hoakims de Posada – psiholoģijas zinātņu doktors, vairāku pasaulslavenu grāmatu autors un starptautiski atzīts bilingvāls lektors, treneris un konsultants, kas uzstājas ar lekcijām un konsultē dažādas organizācijas un sporta komandas vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

 

Posada strādājis par apmācības programmu direktoru kompānijā Xerox, bet šobrīd ir Maiami Universitātes profesors, kur pasniedz līderismu, praktisko psiholoģiju, saskarsmes iemaņas un laika menedžmentu. Viņa klientu lokā ir tādas organizācijas kā Exxon Mobile, Citibank, Hertz, Visa International, Kodak, Compaq, Continental Airlines, Merck, Amadeus, American Airlines, IBM, NIKE, Johnson & Johnson, MAERSK, ASV un Kanādas nacionālās futbola līgas, ASV Jūras un Gaisa spēki u.c. Elena Zingere ir rakstniece, vairāku godalgotu grāmatu autore un līdzautore.


Lasīt / izdrukāt grāmatas anotāciju (PDF)
Lasīt grāmatas fragmentus (PDF)