Jautājums

Par kādu tēmu jums visvairāk pietrūkst labu grāmatu:

Ideju grāmata - Zoldnera izdevniecība

Piesakies ZOLDNERA izdevniecības jaunumiem

Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā parādītās rakstzīmes.

Sveicamgrāmata

Kas ir labākā DĀVANA ikvienam atzīmējamam dzīves notikumam? Ko šādos gadījumos pasniegt mūsu absolventiem, darbiniekiem, kolēģiem, klientiem vai partneriem, – lai apsveiktu, pateiktos vai novēlētu panākumus mācībās, darbā, biznesā, dzīvē? Protams, tā ir SVEICAMGRĀMATA! Tā rosina, iedvesmo, motivē un arī pēc 10 gadiem būs noderīga un aktuāla ikvienam, kurš orientēts uz izaugsmi un attīstību.

 

 

Ikviena sveicamgrāmata ir veidota kā skaista dāvana. Grāmatu dizainu veidojusi vairāku cilvēku radošā komanda – mākslinieks, maketētājs, redaktors, mārketinga speciālists –, piešķirot tām īpašu, neatkārtojamu veidolu. Sveicamgrāmatu vāku izgatavošanā izmantotās tehnoloģijas – zelta folijspiede un reljefspiedums – prasa rūpīgu roku darbu. Īpaši biezi cietie vāki nodrošinās, lai grāmata kalpotu gadiem ilgi. Sveicamgrāmatu noformējumā izmantoti Leonardo da Vinči zīmējumi.

 

Mēs esam videi draudzīga izdevniecība, un visas grāmatas bez izņēmuma drukājam uz papīra, ko sertificējusi Mežu uzraudzības padome – Forest Stewardship Council (FSC) – neatkarīga un nevalstiska starptautiska bezpeļņas organizācija. FSC sertifikāts apliecina, ka mežs, no kura nāk koksne papīra izgatavošanai, tiek apsaimniekots videi draudzīgi, sociāli taisnīgi un ekonomiski izdevīgi, nodrošinot meža vērtības, resursu un ekoloģisko funkciju saglabāšanu un palielināšanu nākotnē.

 

Sveicamgrāmatu būs vienlīdz patīkami gan saņemt, gan arī pasniegt. Mēs esam padomājuši par īpaši sagatavotu vietu, kur uz atbilstoša biezuma papīra lapas dāvinātājiem / sveicējiem ierakstīt savu veltījumu / vēlējumu dāvanas saņēmējiem. Šajā lapā Jūs atradīsiet arī rosinošu grāmatas citātu, kas lakoniski izsaka tās galveno vēstījumu. Bet sveicamgrāmatas beigās ir atvēlēta vieta, kur sveicējs vai dāvanas saņēmējs var ierakstīt informāciju par grāmatas īpašnieku.

 

Mēs garantējam sveicamgrāmatu drošu piegādi 72 stundu laikā pēc rēķina apmaksas uz jebkuru vietu Latvijā. Grāmatas piegādājam ar kurjeru, kas tās nodos Jums tieši rokās. Katra grāmata ir iesaiņota plēvē, grāmatas ir iepakotas kartona kastēs, lai nodrošinātu maksimāli drošu to pārvadāšanu. Ja radīsies kādi jautājumi par piegādi, kurjeram būs Jūsu telefona numurs, lai sazinātos ar Jums un tos precizētu. Mēs garantējam arī sveicamgrāmatu apmaiņu, ja transportēšanas laikā tomēr kāds grāmatas eksemplārs būs bojāts.

 

Mums patīk skaistas un saturiski vērtīgas grāmatas – mums tās sniedz prieku un gandarījumu! Mēs esam maza izdevniecība un tāpēc strādājam vēl cītīgāk, lai apmierinātu savu klientu vēlmes un pat pārspētu viņu gaidīto. Mēs neizdodam daudz grāmatu, taču katra no tām ir izraudzīta un sagatavota ar vislielāko rūpību. Mums ir svarīgi tas, kādas izjūtas mūsu veidotās grāmatas raisīs lasītājos – no brīža, kad viņi pirmoreiz tās paņems rokās, līdz brīdim, kad pāršķirs pēdējo lapaspusi. Mēs ceram, ka sveicamgrāmatas būs kā labi draugi, pie kuriem vienmēr gribas atkal un atkal atgriezties.

 

Lasiet vairāk par jaunākajām sveicamgrāmatām: