Jautājums

Par kādu tēmu jums visvairāk pietrūkst labu grāmatu:

Ideju grāmata - Zoldnera izdevniecība

Piesakies ZOLDNERA izdevniecības jaunumiem

Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā parādītās rakstzīmes.

Hārvijs Makejs, IZDZĪVOT STARP HAIZIVĪM: Kā apsteigt savus konkurentus pārdošanā, vadībā, motivācijā un darījumu slēgšanā

 

ZOLDNERA izdevniecība, 2011. gada decembris

 

Leģendārā ASV uzņēmēja, starptautiski atzītā biznesa konsultanta un lektora un vairāku pasaules bestselleru autora Hārvija Makeja ievērojamākais darbs, kas tulkots vairāk nekā 35 valodās un pārdots 80 valstīs – kopumā 4 000 000 eksemplāru. Laikraksts The New York Times IZDZĪVOT STARP HAIZIVĪM iekļāvis 15 pasaules visiedvesmojošāko biznesa grāmatu izlasē. Savukārt 800-CEO-READ to 2009. gadā nominēja kā vienu no 100 visu laiku izcilākajām biznesa grāmatām.

 

Šajā grāmatā asprātīgā un kodolīgā formā apkopotas dzīves mācības, kādas autors guvis, pats saviem spēkiem no nulles izveidojot savu 100 miljonu vērto starptautisko kompāniju MackayMitchell Envelope. IZDZĪVOT STARP HAIZIVĪM ir aizraujošs ceļvedis biznesa pasaulē uz vietām, par kurām biznesa skolās nemēdz stāstīt.

 

UZŅĒMĒJIEM šī grāmata sniegs idejas un ierosmes, kā izveidot un attīstīt veiksmīgas kompānijas, vadīt pārrunas un slēgt darījumus, VADĪTĀJIEM – kā atlasīt, pieņemt darbā un motivēt darbiniekus un organizēt viņu darbu, IKVIENAM, kas vēlas sasniegt virsotnes savā jomā vai specialitātē,  – kā neatlaidīgi koncentrēties uz mērķi, savukārt VECĀKIEM – kā paaugstināt savu bērnu izredzes dzīvē gūt panākumus.


Lasīt / izdrukāt grāmatas anotāciju (PDF)
Lasīt grāmatas fragmentus (PDF)