Jautājums

Par kādu tēmu jums visvairāk pietrūkst labu grāmatu:

Ideju grāmata - Zoldnera izdevniecība

Piesakies ZOLDNERA izdevniecības jaunumiem

Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā parādītās rakstzīmes.

Deivids Allens, MĒRĶA SASNIEGŠANA: Māksla panākt produktivitāti bez stresa

Rokasgrāmata efektīvam laika menedžmentam un personīgās efektivitātes virsotņu sasniegšanai. Produktivitātes guru un viena no pasaules ievērojamākajiem konsultantiem laika menedžmenta jomā Deivida Allena nozīmīgākais darbs – starptautisks bestsellers, ko žurnāls TIME 2007. gadā atzina par desmitgades nozīmīgāko pašmācības biznesa rokasgrāmatu.
 

Lielākajai daļai mūsdienu cilvēku viena no nozīmīgākajām problēmām ir pastāvīgs laika trūkums. Bieži tā dēļ pasliktinās attiecības ar kolēģiem, draugiem, ģimenes locekļiem; izjūk plāni, nerealizējas ieceres un pasliktinās pašsajūta. Deivids Allens uzskata, ka šīs problēmas cēlonis ir nevis laika trūkums, bet gan neprasme saplānot un efektīvi organizēt savu laiku. Jo cilvēks ir organizētāks, jo vienkāršāk viņam ir vadīt savu darbu, privātās lietas un dzīvi kopumā. Organizētība – tā nav iedzimta spēja, bet prasme, ko ikviens var apgūt.
 

Grāmata MĒRĶA SASNIEGŠANA iepazīstina ar vienkāršām un iedarbīgām metodēm personīgās efektivitātes paaugstināšanai. Mūsu produktivitāte, uzskata Deivids Allens, ir tieši atkarīga no prasmes saglabāt apziņas skaidrību ikvienā situācijā un spējas atbrīvoties no stresa, ko rada aizvien ātrāk pieaugošā informācijas plūsma un arvien straujākais darba procesu temps. MĒRĶA SASNIEGŠANA sniedz atslēgas metodes, kas laika gaitā nemainās un vienmēr strādā. Deivida Allena metodes ir kā gravitācijas likumi – ja jūs saprotat principu, tad varat strādāt daudz efektīvāk, lai ar ko jūs nodarbotos.


Lasīt / izdrukāt grāmatas anotāciju (PDF)