Jautājums

Par kādu tēmu jums visvairāk pietrūkst labu grāmatu:

Ideju grāmata - Zoldnera izdevniecība

Piesakies ZOLDNERA izdevniecības jaunumiem

Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā parādītās rakstzīmes.

Čips Hīts & Dens Hīts, IDEJAS, KAS PIELĪP: Kāpēc dažas idejas iesakņojas, bet citas iznīkst

 

ZOLDNERA izdevniecība, 2011. gada oktobris

 

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat uzņēmējs, vadītājs, politiķis, zinātnieks, pedagogs, mārketinga vai sabiedrisko attiecību speciālists, žurnālists vai arī māmiņa uz pilnu slodzi, jums ir idejas, ko pavēstīt. Jauna produkta ienākšana tirgū. Stratēģija, ar ko vēlaties pārliecināt. Pārliecība, kurā gribat dalīties. Vērtības, ko vēlaties ieaudzināt savos bērnos... Grāmata IDEJAS, KAS PIELĪP, ko 800-CEO-READ 2009. gadā nominēja kā vienu no 100 pasaules visu laiku izcilākajām biznesa rokasgrāmatām, mainīs jūsu priekšstatu, kā panākt, lai jūsu idejas saprastu, iegaumētu un lai tās ietekmētu jūsu auditorijas uzskatus un uzvedību.
 

Grāmatas autori – Stenforda Universitātes psiholoģijas profesors Čips Hīts un biznesa konsultants un lektors Dens Hīts – kliedē mītu, ka izcilas idejas var radīt tikai tie, kuriem ir iedzimts talants. Ikviens no mums, pareizi izprotot lietas būtību un ar pareizi veidotu vēstījumu var panākt, lai ideja pieliptu. Autori atklāj, ka visu veidu lipīgajām idejām, no nepatiesām baumām līdz idejām, kas maina pasauli, ir sešas vienādas pazīmes.
 

Izmantojot noteiktus paņēmienus, ikviens no mums var radīt idejas, kam būtu paliekoša ietekme uz mūsu mērķauditoriju – vai tie būtu mūsu pircēji, ziedotāji, skolēni, darbinieki, vēlētāji vai mūsu bērni. Turklāt ne vienmēr idejas nepieciešams radīt – dažkārt daudz vienkāršāk, piemērojot šos principus, ir tās saskatīt – pasaule vienmēr radīs vairāk izcilu ideju nekā viena atsevišķa persona, lai arī visradošākā.

 

Grāmata, kopš tās iznākšanas 2007. gadā guvusi fenomenālus panākumus, ierindojoties daudzu bestselleru sarakstu augšgalā. Pasaules lielākajā interneta veikalā Amazon.com tā vairāk nekā 1500 dienu noturējusies biznesa grāmatu TOP100 bestselleru sarakstā. Grāmata tulkota vairāk nekā 26 valodās.


Lasīt / izdrukāt grāmatas anotāciju (PDF)
Lasīt grāmatas fragmentus (PDF)