Jautājums

Par kādu tēmu jums visvairāk pietrūkst labu grāmatu:

Ideju grāmata - Zoldnera izdevniecība

Piesakies ZOLDNERA izdevniecības jaunumiem

Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā parādītās rakstzīmes.

Kleitons Kristensens, Džeims Olvorts un Kārena Dilona, LAIMES ĪSĀ FORMULA: Kādu dzīves mērauklu izvēlēties

ZOLDNERA izdevniecība, 2014. gada maijs

 

Kā es varu būt pārliecināts, ka gūšu gandarījumu un piepildījumu savā profesionālajā darbībā? Kā es varu panākt, lai manas attiecības ar mīļotajiem, ģimenes locekļiem un draugiem būtu nepārejošas laimes avots? LAIMES ĪSĀ FORMULA ir grāmata par to, kā izmērīt savu dzīvi. Izmantojot piemērus no dažādām teorijām, personīgās pieredzes un vairāku pasaules lielāko kompāniju sniegtās mācības, starptautiski atzītais inovāciju vadības un stratēģijas eksperts Kleitons Kristensens tajā meklē atbildes uz katram cilvēkam būtiskiem jautājumiem.

 

2013. gadā LAIMES ĪSĀ FORMULA (How will you measure your life?) saņēma starptautiskās grāmatu godalgas AXIOM AWARDS zelta medaļu kā gada labākā grāmata kategorijā Panākumi & Motivācija.

 

Kleitons Kristensens (Clayton M. Christensen) ir Hārvarda Universitātes Biznesa skolas profesors un vairāku grāmatu – starptautisku bestselleru autors. 2013. gadā Thinkers 50 aptaujā, kas reizi divos gados tiek veidota sadarbībā ar pasaules vadošo biznesa augstskolu mācībspēkiem, Kristensens tika atzīts par mūsdienu ietekmīgāko biznesa pasaules domātāju. Džeimss Olvorts (James Allworth) ir Hārvarda Universitātes pētnieks, kas strādājis kompānijās Booz & Company un Apple. Kārena Dilona (Karen Dillon) ir žurnālu Harvard Business Review un Inc. autore un redaktore. 2011. gadā pasaulē plašākais sociālās jomas uzņēmēju tīkls Ashoka nodēvēja Dilonu par vienu no ietekmīgākajām un iedvesmojošākajām sievietēm mūsdienās.


Lasīt / izdrukāt grāmatas anotāciju (PDF)

Lasīt grāmatas fragmentus (PDF)