Jautājums

Par kādu tēmu jums visvairāk pietrūkst labu grāmatu:

Ideju grāmata - Zoldnera izdevniecība

Piesakies ZOLDNERA izdevniecības jaunumiem

Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā parādītās rakstzīmes.

Hjū Maklauds, ATRODI SAVU EVERESTU: 40 atslēgas uz radošu, produktīvu un piepildītu dzīvi

ZOLDNERA izdevniecība, 2015. gada decembris (atkārtots izdevums)

 

ATRODI SAVU EVERESTU ir radošo cilvēku bībele. Tā ir unikāla, izklaidējoša, gudra. Tā sniedz vienkāršus, praktiskus un neuzbāzīgus padomus. Kā gūt iedvesmu. Kā īstenot savas idejas un sasniegt mērķus. Kā pārdot savu produktu. Kā atrast savu biznesa modeli. Un kā saglabāt suverenitāti un būt uzticīgam savam aicinājumam. Amazon.com redaktori ATRODI SAVU EVERESTU 2009. gadā iekļāva 10 labāko lietišķo grāmatu izlasē.

 

HJŪ MAKLAUDS (Hugh MacLeod) ir ASV plaši pazīstams karikatūrists, tīmekļa vietņu dizaina eksperts, blogeris un vairāku grāmatu – bestselleru autors. Viņa mājaslapai www.gapingvoid.com ik mēnesi ir līdz 2 miljoniem unikālo apmeklētāju. HJŪ MAKLAUDA eseju Kā būt radošam, kas viņu iedvesmoja uzrakstīt šo grāmatu, lejupielādējuši vairāk nekā 1 000 000 lasītāju.

 

Šī nav grāmata tikai māksliniekiem, jauniešiem vai uzņēmējiem. ATRODI SAVU EVERESTU uzrunā ikvienu, jo radošums nozīmē ne tikai gleznot, interesanti rakstīt vai izveidot jaunus produktus. Grāmata ir par to, kā mēs rīkojamies dažādās situācijās, kādi esam saskarsmē ar citiem, kā mēs nodarbojamies ar uzņēmējdarbību, kā strādājam – un kā dzīvojam savu dzīvi.

 

Lasīt / izdrukāt grāmatas anotāciju (PDF)
Lasīt grāmatas fragmentus (PDF)